Optochtvolgorde Kinjer-OLS

Hierna volgen de 30 deelnemende scholen samen met hun coachende schutterij(en) :

1. De Driehoek Bocholt i.s.m. i.s.m. schutterij Sint-Laurentius Bocholt (B)
2. De Wissel (SBO) Landgraaf i.s.m. schutterij Sint-Hubertus Schaesberg/Landgraaf
3. Catharinaschool Heerlen i.s.m. schutterij St.Sebastianus, Stadsschutterij Heerlen en schutterij Sint-Sebastiaan Heerlerheide
4. Sint-Martinusschool Beegden i.s.m. schutterij Sint-Sebastianusgilde Beegden
5. Hubertusschool Herten i.s.m. schutterij Sint-Michaël Ool
6. De Spil en Sint-Gertrudis Bingelrade en Jabeek i.s.m. schutterij Sint-Michaël Doenrade
7. Triangel Linne i.s.m. schutterij Sint-Martinus Linne
8. Sint-Jozef Merkelbeek i.s.m. schutterij Sint-Johannes & Sint-Clemens Merkelbeek
9. BS Schinveld i.s.m. schuterij Sint-Eligius & Juliana Schinveld
10. De Verrekijker Amstenrade i.s.m. schutterij Sint-Gertrudis Amstenrade
11. De Wegwijzer Hunsel i.s.m. schutterij Sint-Jacobus Hunsel
12. De Vlieger Kaulille i.s.m. schutterij Sint-Joris Kaulille (B)
13. De Zjwiek Roggel i.s.m. schutterij Sint-Petrus Roggel en schutterij Sint-Paulus Roggel
14. De Sprong Oirsbeek i.s.m. schutterij Sint-Lambertus Oirsbeek
15. De Kwir Neer i.s.m. Bussenschutten Neer & schutterij Sint-Sebastianus Neer
16. De Berensprong Herkenbosch i.s.m. schutterij Sint-Sebastianus Herkenbosch
17. De Hovenier Montfort i.s.m. schutterij Sint-Urbanus Montfort
18. Sint-Jozef Doenrade i.s.m. schutterij Sint-Michaël Doenrade
19. 3K Kinrooi i.s.m. schutterij Sint-Martinus Kinrooi (B)
20. De Draaiende Wieken Posterholt i.s.m. schutterij Sint-Mathias & Cornelius Posterholt
21. De Meander en enkele leerlingen van Bosdael Reuver i.s.m. schutterij Sint-Barbara Reuver
22. Het Spick Beesel i.s.m. schutterij Sint-Georgius & Sint-Sebastianus Beesel
23. De Hink-Stap-Sprong Opoeteren i.s.m. schutterij Sint-Dionysius Opoeteren (B)
24. 't Kempke Sint-Odiliënberg i.s.m. schutterij Prins Hendrik Sint-Odiliënberg
25. Helibel Sint-Huibrechts-Lille I.s.m. schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-lille (B)
26. Passe Partout Tegelen i.s.m. schutterij Sint-Anthonius Tegelen
27. De Kingbeek Grevenbicht-Obbicht i.s.m. schutterij Broederschap van Het Heilig Kruis Grevenbicht, schutterij Sint-Willibrodus Obbicht en schutterij Eendrachr Grevenbicht
29. Petrus Canisius Puth i.s.m. schutterij St Sebastianus Puth
28. Titus Brandsma Brunssum i.s.m. schutterij St Gregorius Brunssum
30. Dionysius met de Sjoalsjötterie Dionysius & Canisius Sjénne i.s.m. schutterij Sint-Martinus Vaesrade & schutterij Sint-Sebastianus Schinnen

Wij wensen leerlingen, leerkrachten en alle aanwezige een prachtige en sportieve dag in Merkelbeek !