113 deelnemende schutterijen voor OLS 2019

Op vraag van secretaris OLS Feest, Thijs Aengevaeren, graag u aandacht voor de inschrijving van uw schutterij voor het OLS te Sevenum :
 

De inschrijving verloopt via de online ledenadministratie https://ledenadministratie.olsfederatie.com/

  • Deadline voor aanmelding van alle wedstrijden m.u.v. de schietwedstrijd is 05 februari 2019.
  • Deadline indienen van de muziekwerken is 01 april 2019.
  • Deadline voor het aanmelden van de schutters is 01 juni 2019.
  • Deadline aanleveren van de informatie voor de media ten behoeve van de commentatoren tijdens de uitzending van de optocht, is 25 juni 2019.

Vergeet niet na het invullen van de gegevens het formulier digitaal in te dienen.

Hebt u vragen over de inschrijving, dan kunt u contact opnemen met Thijs Aengevaeren via +31 6 209 945 21 of secr.olsfeest@olsfederatie.com of met Sonja Creemers via +32 497 378 528 of automatiseringscom@olsfederatie.com

Al het nieuws omtrent het OLS kan u op deze website terugvinden onder het menu-item 'OLS Feest'.

Onderstaande 113 schutterijen hebben hun inschrijvingsformulier digitaal ingediend: 

Naam schutterij

  1. Sint-Monulphus & Gondulphus I Maasmechelen
  2. Sint Sebastianus Mheer
  3. Sint Oda Boshoven
  4. Sint Lucia Horst
  5. Akkermansgilde Venlo
  6. Sint Martinus Horn
  7. Sint Urbanus Grashoek
  8. Sint Michaël & Sint Ansfried Thorn
  9. Heilig Kruis Grevenbicht
  10. Sint Sebastianus Voerendaal
  11. Sint Mathias & Cornelius Posterholt
  12. HH. Marcellinus en Petrus Geleen
  13. Sint Lucie Nederweert-Eind
  14. Sint-Sebastiaan As
  15. Sint Urbanus Belfeld
  16. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille
  17. Sint Joris Wessem
  18. Sint Urbanus Montfort
  19. Bussen Schutten Neer
  20. Sint Jan Grubbenvorst
  21. t Zandakker Gilde Sint Jan Venray
  22. Sint-Elisabeth Stokkem
  23. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
  24. Sint-Sebastiaan Dorne
  25. Sint Barbara Reuver
  26. Sint Anthonius Tegelen
  27. Sint Paulus Roggel
  28. Sint Leendert Urmond
  29. Sint Jacobus Hunsel
  30. Sint Agatha Haelen
  31. Jonge en Oude Nobele Valkenburg
  32. Sint Catharina Gilde Weert
  33. Sint Nicolaas & Sint Antonius Budel
  34. Sint Martinus Vaesrade
  35. Sint Sebastianus Ell
  36. Sint Sebastianus Neer
  37. Sint Cornelius Swartbroek
  38. Sint Gregorius Illikhoven
  39. Sint-Martinus Kinrooi
  40. Sint Andreas Melick
  41. Sint Georgius & Sint. Sebastianus Beesel
  42. Sint Hubertus Beringe
  43. Sint Sebastianus Laar
  44. Sint-Laurentius Meeswijk
  45. Wilhelmina Hingen
  46. Koninklijke Schuttersgilde Sint Lambertus Helden
  47. Sint-Jozefgilde Lommel
  48. Sint Willibrordus Meijel
  49. Sint Sebastianus Margraten
  50. Sint Nicolaas Heythuysen
  51. Sint-Amandus Opglabbeek
  52. Sint-Martinus Niel-bij-As
  53. Sint Thomas van Aquino Blerick
  54. Sint-Laurentius Bocholt
  55. Sint Michaël Doenrade
  56. Koninklijke Gilde Sint-Ambrosius Lommel
  57. Sint Joris Sint Joost
  58. Sint Gregorius De Grote Brunssum
  59. Sint-Martinus Grootbeersel
  60. Sint Antonius Slek
  61. Sint Anna Merum
  62. Sint Barbara Tungelroy
  63. Sint Sebastianus Klimmen
  64. Sint Urbanus Maasniel
  65. Ons Genoegen Siebengewald
  66. Sint Antonius Altweerterheide
  67. Sint Stephanus Dieteren
  68. Sint Salvius Limbricht
  69. Sint Hubertus Kessel
  70. Eendracht Grevenbicht
  71. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt
  72. Sint Brigida Noorbeek
  73. Nachtwachtgilde Berg en Terblijt
  74. Sint Barbara Leveroy
  75. Sint Joseph Stein
  76. Sint Gertrudis Amstenrade
  77. Sint Sebastianus Schinnen
  78. Sint Petrus Roggel
  79. Koninklijke Gilde Sint-Sebastiaan Lommel
  80. Sint Willibrordus Obbicht
  81. Sint Sebastiaan Schimmert
  82. Sint-Harlindis & Relindis Ellikom
  83. Sint Maternus Wijlre
  84. Sint Antonius Stramproy
  85. Sint Lambertus Oirsbeek
  86. St. George Simpelveld
  87. Sint Lambertus Neeritter
  88. Sint Sebastianus Herkenbosch
  89. Sint-Sebastiaan Grote-Brogel
  90. Sint Laurentius Spaubeek
  91. Sint-Martinus Kessenich
  92. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem
  93. Sint Martinus Tegelen
  94. Sint Odilia Ospeldijk
  95. Sint Johannes & Clemens Merkelbeek
  96. Sint Martinus Maasbree
  97. Sint-Servatius Raam
  98. Sint Leonardus Panningen-Egchel
  99. Sint Sebastianus Mechelen
  100. Sint-Catharina Beek
  101. Sint-Dionysius Opoeteren
  102. Breydelzonen Kessenich
  103. Sint Nicolaas Meijel
  104. Sint Sebastiaan Heerlerheide
  105. Prins Hendrik Sint Odiliënberg
  106. Sint Severinus Grathem
  107. Sint Mauritius Strucht
  108. Sint Sebastianus Spekholzerheide
  109. Sint Jan Baexem
  110. Sint Joseph Sweijkhuizen
  111. Sint Joseph Vijlen
  112. Sint Job Leuken
  113. Sint Remigius Meerssen