138 DEELNEMENDE SCHUTTERIJEN VOOR OLS 2019

Op vraag van secretaris OLS Feest, Thijs Aengevaeren, graag u aandacht voor de inschrijving van uw schutterij voor het OLS te Sevenum :
 

De inschrijving verloopt via de online ledenadministratie https://ledenadministratie.olsfederatie.com/

  • Deadline voor aanmelding van alle wedstrijden m.u.v. de schietwedstrijd is 05 februari 2019.
  • Deadline indienen van de muziekwerken is 01 april 2019.
  • Deadline voor het aanmelden van de schutters is 01 juni 2019.
  • Deadline aanleveren van de informatie voor de media ten behoeve van de commentatoren tijdens de uitzending van de optocht, is 25 juni 2019.

Vergeet niet na het invullen van de gegevens het formulier digitaal in te dienen.

Hebt u vragen over de inschrijving, dan kunt u contact opnemen met Thijs Aengevaeren via +31 6 209 945 21 of secr.olsfeest@olsfederatie.com of met Sonja Creemers via +32 497 378 528 of automatiseringscom@olsfederatie.com

Al het nieuws omtrent het OLS kan u op deze website terugvinden onder het menu-item 'OLS Feest'.

Onderstaande 138 schutterijen hebben hun inschrijvingsformulier digitaal ingediend: 

Naam schutterij
1.  Akkermansgilde Venlo
2.  Breydelzonen Kessenich
3.  Bussen Schutten Neer
4.  Eendracht Grevenbicht
5.  Heilig Kruis Grevenbicht
6.  HH. Marcellinus en Petrus Geleen
7.  Jonge en Oude Nobele Valkenburg
8.  Koninklijke Gilde Sint-Ambrosius Lommel
9.  Koninklijke Gilde Sint-Sebastiaan Lommel
10.  Koninklijke Schuttersgilde Sint Lambertus Helden
11.  Nachtwachtgilde Berg en Terblijt
12.  Ons Genoegen Siebengewald
13.  Prins Hendrik Sint Odiliënberg
14.  Schutterij Sint Jan Nieuwstadt
15.  Sint Agatha Haelen
16.  Sint Aldegundis Buggenum
17.  Sint Andreas Melick
18.  Sint Andreas Velden
19.  Sint Anna Merum
20.  Sint Anthonius Tegelen
21.  Sint Antonius Altweerterheide
22.  Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
23.  Sint Antonius Nederweert
24.  Sint Antonius Slek
25.  Sint Antonius Stramproy
26.  Sint Barbara Leveroy
27.  Sint Barbara Reuver
28.  Sint Barbara Tungelroy
29.  Sint Brigida Noorbeek
30.  Sint Catharina Gilde Weert
31.  Sint Cornelius Swartbroek
32.  Sint Eligius & Juliana Schinveld
33.  Sint Georgius & Sint. Sebastianus Beesel
34.  Sint Gertrudis Amstenrade
35.  Sint Gregorius De Grote Brunssum
36.  Sint Gregorius Illikhoven
37.  Sint Hubertus Beringe
38.  Sint Hubertus Kessel
39.  Sint Hubertus Nattenhoven
40.  Sint Hubertus Schaesberg
41.  Sint Hubertus Ubachsberg
42.  Sint Jacobus Hunsel
43.  Sint Jan Baexem
44.  Sint Jan Grubbenvorst
45.  Sint Job Leuken
46.  Sint Johannes & Clemens Merkelbeek
47.  Sint Joris Sint Joost
48.  Sint Joris Wessem
49.  Sint Joseph Stein
50.  Sint Joseph Sweijkhuizen
51.  Sint Joseph Vijlen
52.  Sint Joseph Waubach
53.  Sint Lambertus Broeksittard
54.  Sint Lambertus Neeritter
55.  Sint Lambertus Oirsbeek
56.  Sint Laurentius Spaubeek
57.  Sint Leendert Urmond
58.  Sint Leonardus Panningen-Egchel
59.  Sint Lucia Horst
60.  Sint Lucie Nederweert-Eind
61.  Sint Margaretha Ittervoort
62.  Sint Martinus Born
63.  Sint Martinus Holtum
64.  Sint Martinus Horn
65.  Sint Martinus Linne
66.  Sint Martinus Maasbree
67.  Sint Martinus Tegelen
68.  Sint Martinus Vaesrade
69.  Sint Maternus Wijlre
70.  Sint Mathias & Cornelius Posterholt
71.  Sint Mauritius Strucht
72.  Sint Michaël & Sint Ansfried Thorn
73.  Sint Michaël Doenrade
74.  Sint Michaël Ool
75.  Sint Nicolaas & Sint Antonius Budel
76.  Sint Nicolaas Heythuysen
77.  Sint Nicolaas Meijel
78.  Sint Oda Boshoven
79.  Sint Odilia Ospeldijk
80.  Sint Paulus Epen
81.  Sint Paulus Roggel
82.  Sint Petrus & Paulus Susteren
83.  Sint Petrus Kelpen-Oler
84.  Sint Petrus Roggel
85.  Sint Remigius Meerssen
86.  Sint Rochus Stevensweert
87.  Sint Salvius Limbricht
88.  Sint Sebastiaan Heerlerheide
89.  Sint Sebastiaan Schimmert
90.  Sint Sebastianus Beegden
91.  Sint Sebastianus Ell
92.  Sint Sebastianus Eys
93.  Sint Sebastianus Heel
94.  Sint Sebastianus Heerlen
95.  Sint Sebastianus Herkenbosch
96.  Sint Sebastianus Klimmen
97.  Sint Sebastianus Laar
98.  Sint Sebastianus Margraten
99.  Sint Sebastianus Mechelen
100.  Sint Sebastianus Mheer
101.  Sint Sebastianus Neer
102.  Sint Sebastianus Puth
103.  Sint Sebastianus Schinnen
104.  Sint Sebastianus Spekholzerheide
105.  Sint Sebastianus Voerendaal
106.  Sint Severinus Grathem
107.  Sint Stephanus Dieteren
108.  Sint Thomas van Aquino Blerick
109.  Sint Urbanus Belfeld
110.  Sint Urbanus Grashoek
111.  Sint Urbanus Maasniel
112.  Sint Urbanus Montfort
113.  Sint Willibrordus Meijel
114.  Sint Willibrordus Obbicht
115.  Sint-Amandus Opglabbeek
116.  Sint-Catharina Beek
117.  Sint-Dionysius Opoeteren
118.  Sint-Elisabeth Stokkem
119.  Sint-Harlindis & Relindis Ellikom
120.  Sint-Hubertus Manestraat
121.  Sint-Jozefgilde Lommel
122.  Sint-Laurentius Bocholt
123.  Sint-Laurentius Meeswijk
124.  Sint-Martinus Grootbeersel
125.  Sint-Martinus Kessenich
126.  Sint-Martinus Kinrooi
127.  Sint-Martinus Niel-bij-As
128.  Sint-Monulphus & Gondulphus I Maasmechelen
129.  Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem
130.  Sint-Sebastiaan As
131.  Sint-Sebastiaan Dorne
132.  Sint-Sebastiaan Grote-Brogel
133.  Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille
134.  Sint-Servatius Raam
135.  St. George Simpelveld
136.  Stadsschutter. Sint Rosa Sittard
137.  t Zandakker Gilde Sint Jan Venray
138.  Wilhelmina Hingen