Alle uitslagen optocht- en terreinwedstrijden

Hierna volgen de winnaars van prijzen tijdens de optocht- en terreinwedstrijden die werden georganiseerd op het OLS te Sevenum op 7 juli 2019. In dit bestand kan u alle uitslagen terugvinden (let op: 132 pagina's).

Deze uitslagen zijn tot 1 augustus 2019 onder voorbehoud.
Per 1 augustus worden deze definitief.


Zie ook https://www.ols2019.eu/uitslagen/


Opmerkingen kan u tot 1 augustus 2019 richten aan wedstrijdcom@olsfederatie.com.


1. Optocht Onderdelen
  1.  Beste bordjesdrager oude exercitie
  1e pr.         117. t Zandakker Gilde Sint Jan Venray                                                                                      92,5%
  2e pr.         42. St. George Simpelveld                                                                                                        92,17%
  3e pr.         139. Sint Sebastianus Margraten                                                                                              91,83%
  4e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg                                                                                                  91,5%
  5e pr.         129. Sint Sebastianus Voerendaal                                                                                             91,33%
  6e pr. nl.    87. Sint Gertrudis Amstenrade                                                                                                 91,17%
  5.  Beste commandant oude exercitie
  1e pr.         45. Sint Maternus Wijlre                                                                                                            87,5%
  2e pr. nl.    22. Sint Martinus Vaesrade                                                                                                           87%
  3e pr. nl.    93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                         87%
  10.  Beste defilé oude exercitie
  1e pr.         139. Sint Sebastianus Margraten                                                                                                   90%
  2e pr.         119. Sint Joseph Vijlen                                                                                                            89,25%
  3e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg                                                                                                    89%
  15.  Beste houding optocht oude exercitie
  1e pr.         45. Sint Maternus Wijlre                                                                                                          94,25%
  2e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                    92,25%
  3e pr.         27. Sint Paulus Epen                                                                                                                    92%
  20.  Beste tambour-majoor oude exercitie
  1e pr.         102. Sint Mauritius Strucht                                                                                                       95,83%
  2e pr. nl.    74. Sint Sebastianus Mheer                                                                                                      94,33%
  3e pr. nl.    87. Sint Gertrudis Amstenrade                                                                                                 94,33%
  25.  Beste vaandeldrager oude exercitie
  1e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg                                                                                                92,25%
  2e pr. nl.    12. Sint Sebastianus Eys                                                                                                              92%
  3e pr. nl.    87. Sint Gertrudis Amstenrade                                                                                                      92%
  30.  Mooiste geheel oude exercitie
  1e pr.         139. Sint Sebastianus Margraten                                                                                                   94%
  2e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg                                                                                                93,67%
  3e pr.         142. Sint Hubertus Schaesberg                                                                                                92,83%
  101.  Beste bordjesdrager nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                          93,67%
  2e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                                93%
  3e pr. nl.    95. Stadsschutter. Sint Rosa Sittard                                                                                          92,17%
  4e pr. nl.    94. Sint Petrus & Paulus Susteren                                                                                            92,17%
  5e pr.         56. Sint Willibrordus Obbicht                                                                                                      91,5%
  6e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                         91,33%
  105.  Beste commandant nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                                95%
  2e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren                                                                                                 94%
  3e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                          93,75%
  110.  Beste defilé nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            98,75%
  2e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                      96,75%
  3e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                               96%
  115.  Beste houding optocht nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            92,25%
  2e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                          92%
  3e pr. nl.    121. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt                                                                                          90,75%
  120.  Beste tambour-majoor nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                          94,67%
  2e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                      93,83%
  3e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                             93,5%
  125.  Beste vaandeldrager nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                             93,5%
  2e pr.         32. Sint Sebastianus Herkenbosch                                                                                                93%
  3e pr. nl.    67. Sint Joseph Buchten                                                                                                          91,75%
  130.  Mooiste geheel nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            95,67%
  2e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                               95%
  3e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                      94,67%
  201.  Beste bordjesdrager nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                        92,83%
  2e pr.         31. Sint Leonardus Panningen-Egchel                                                                                       90,83%
  3e pr.         131. Sint Jan Baexem                                                                                                              90,33%
  4e pr.         109. Sint Severinus Grathem                                                                                                    90,17%
  5e pr. nl.    97. Ons Genoegen Siebengewald                                                                                             89,83%
  6e pr. nl.    105. Sint Petrus Roggel                                                                                                           89,83%
  205.  Beste commandant nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                             92%
  2e pr.         133. Sint Mathias & Cornelius Posterholt                                                                                   89,75%
  3e pr. nl.    85. Sint Sebastianus Ell                                                                                                            88,75%
  210.  Beste defilé nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                             95%
  2e pr. nl.    109. Sint Severinus Grathem                                                                                                    92,75%
  3e pr. nl.    126. Sint Sebastianus Laar                                                                                                       92,75%
  215.  Beste houding optocht nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         109. Sint Severinus Grathem                                                                                                     92,5%
  2e pr.         30. Sint Nicolaas Heythuysen                                                                                                        90%
  3e pr.         105. Sint Petrus Roggel                                                                                                           88,25%
  220.  Beste tambour-majoor nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel                                                                                                        95,33%
  2e pr.         86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                          94,5%
  3e pr.         11. Sint Sebastianus Heel                                                                                                             92%
  225.  Beste vaandeldrager nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         30. Sint Nicolaas Heythuysen                                                                                                     91,5%
  2e pr. nl.    26. Sint Jacobus Hunsel                                                                                                           91,25%
  3e pr. nl.    86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                        91,25%
  230.  Mooiste geheel nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         128. Sint Michaël & Sint Ansfried Thorn                                                                                        90%
  2e pr.         133. Sint Mathias & Cornelius Posterholt                                                                                       89%
  3e pr. nl.    134. Sint Lucie Nederweert-Eind                                                                                              88,33%
  301.  Beste bordjesdrager Belgische exercitie
  1e pr.         6. Sint-Elisabeth Stokkem                                                                                                        92,17%
  2e pr.         137. Sint-Martinus Niel-bij-As                                                                                                     90,5%
  3e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                 90,33%
  4e pr.         141. Sint-Lambertus Molenbeersel                                                                                            89,67%
  5e pr.         107. Sint-Laurentius Meeswijk                                                                                                  88,17%
  305.  Beste commandant Belgische exercitie
  1e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                 85,75%
  2e pr.         70. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem                                                                                   85,5%
  310.  Beste defilé Belgische exercitie
  1e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                     88%
  2e pr.         137. Sint-Martinus Niel-bij-As                                                                                                   87,25%
  315.  Beste houding optocht Belgische exercitie
  1e pr. nl.    70. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem                                                                                 82,25%
  2e pr. nl.    47. Sint-Servatius Raam                                                                                                          82,25%
  320.  Beste tambour-majoor Belgische exercitie
  1e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                 79,33%
  2e pr.         70. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem                                                                                     79%
  325.  Beste vaandeldrager Belgische exercitie
  1e pr.         6. Sint-Elisabeth Stokkem                                                                                                        82,25%
  2e pr.         110. Sint-Amandus Opglabbeek                                                                                               80,25%
  330.  Mooiste geheel Belgische exercitie
  1e pr.         137. Sint-Martinus Niel-bij-As                                                                                                   88,17%
  2e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                 85,17%
  401.  Beste bordjesdrager gildenexercitie
  1e pr. nl.    99. Sint Aldegundis Buggenum                                                                                                     93%
  2e pr. nl.    76. Sint Sebastianus Beegden                                                                                                       93%
  3e pr.         23. Sint-Dionysius Opoeteren                                                                                                     92,5%
  4e pr.         135. Sint Georgius & Sint. Sebastianus Beesel                                                                           92,33%
  5e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille                                                                                   91,67%
  6e pr.         55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden                                                                                 91,33%
   405.  Beste commandant gildenexercitie
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                        88,75%
  2e pr. nl.    55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden                                                                                 87,75%
  3e pr. nl.    135. Sint Georgius & Sint. Sebastianus Beesel                                                                           87,75%
  410.  Beste defilé gildenexercitie
  1e pr.         23. Sint-Dionysius Opoeteren                                                                                                     93,5%
  2e pr.         49. Gilde Wieërter Stadsschötte Sint-Catharina                                                                          91,75%
  3e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                          91,5%
  415.  Beste houding optocht gildenexercitie
  1e pr.         23. Sint-Dionysius Opoeteren                                                                                                   87,75%
  2e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille                                                                                   86,25%
  3e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                          85,5%
  420.  Beste tambour-majoor gildenexercitie
  1e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille                                                                                   92,17%
  2e pr.         23. Sint-Dionysius Opoeteren                                                                                                     91,5%
  3e pr.         20. Sint-Joris Kaulille                                                                                                               91,33%
  425.  Beste vaandeldrager gildenexercitie
  1e pr. nl.    48. Bussen Schutten Neer                                                                                                          91,5%
  2e pr. nl.    54. Sint Rochus Stevensweert                                                                                                    91,5%
  3e pr. nl.    10. Nachtwachtgilde Berg en Terblijt                                                                                          90,5%
  430.  Mooiste geheel gildenexercitie
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                        93,17%
  2e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille                                                                                   92,33%
  3e pr.         13. Sint Urbanus Belfeld                                                                                                          90,83%
  494.  Beste majorettes
  1e pr.         134. Sint Lucie Nederweert-Eind                                                                                                86,8%
  495.  Beste standaardruiter
  1e pr.         49. Gilde Wieërter Stadsschötte Sint-Catharina                                                                           81,5%
  496.  Esprit
  1e pr.         109. Sint Severinus Grathem                                                                                                    91,88%
  497.  Brabants vendelen in optocht
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                        80,25%
  2e pr.         92. Sint Nicolaas & Sint Antonius Budel                                                                                         80%
  498.  Brechts vendelen in optocht
  1e pr.         20. Sint-Joris Kaulille                                                                                                               73,75%


2. Terrein Onderdelen
  51.  Beste marketentstergroep oude exercitie
  1e pr.         84. Sint Sebastianus Mechelen                                                                                                      90%
  2e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                    89,83%
  3e pr.         38. HH. Marcellinus en Petrus Geleen                                                                                       88,83%
  60.  Mooiste koningin oude exercitie
  1e pr.         132. Jonge en Oude Nobele Valkenburg                                                                                     97,5%
  2e pr.         129. Sint Sebastianus Voerendaal: Fenna Merk                                                                         96,17%
  3e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek: Lilian van der Zee                                                                            96%
  70.  Mooiste koningspaar oude exercitie
  1e pr.         132. Jonge en Oude Nobele Valkenburg                                                                                     91,5%
  2e pr.         129. Sint Sebastianus Voerendaal                                                                                             90,17%
  3e pr.         136. Sint Laurentius Spaubeek                                                                                                 88,67%
  160.  Mooiste koningin nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         138. Sint Sebastiaan Schimmert: Mirja Bruls                                                                             89,17%
  2e pr.         100. Sint Antonius Slek: Agnes Meerten                                                                                    88,17%
  3e pr.         24. Sint Lambertus Broeksittard: Henriëtte Blokpoel-Matthijssen                                                87,67%
  170.  Mooiste koningspaar nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         124. Sint Michaël Doenrade                                                                                                          98%
  2e pr.         56. Sint Willibrordus Obbicht                                                                                                    94,83%
  3e pr.         116. Sint Joseph Sweijkhuizen                                                                                                 93,17%
  260.  Mooiste koningin nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         126. Sint Sebastianus Laar: Simone Janssen                                                                                  91%
  2e pr.         26. Sint Jacobus Hunsel: Marielle Geelen-Coolen                                                                       90,17%
  3e pr.         86. Sint Sebastianus Neer: Jolanda Stemkens-Lempens                                                             89,83%
  270.  Mooiste koningspaar nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         128. Sint Michaël & Sint Ansfried Thorn                                                                                    90,33%
  2e pr.         126. Sint Sebastianus Laar                                                                                                       90,17%
  3e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel                                                                                                        88,67%
  360.  Mooiste koningin Belgische exercitie
  1e pr.         107. Sint-Laurentius Meeswijk: Brenda Zengers                                                                        93,67%
  370.  Mooiste koningspaar Belgische exercitie
  1e pr.         47. Sint-Servatius Raam                                                                                                          87,33%
  380.  Beste marketentster Belgische exercitie
  1e pr.         107. Sint-Laurentius Meeswijk: Bernadette Van Roosbroeck                                                       84,67%
  381.  Beste marketentstergroep Belgische exercitie
  1e pr.         6. Sint-Elisabeth Stokkem                                                                                                          84,5%
  390.  Mooiste hofdame Belgische exercitie
  1e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat: Marie-josée Neyens                                                                  91,33%
  391.  Mooiste hofdamesgroep Belgische exercitie
  1e pr.         70. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem                                                                                 91,17%
  450.  Mooiste keizer in gildekleding
  1e pr.         140. Sint-Laurentius Bocholt: Henri Kuppens                                                                             91,83%
  460.  Mooiste koning in gildekleding
  1e pr.         49. Gilde Wieërter Stadsschötte Sint-Catharina: Bert Menzink                                                         91%
  465.  Mooiste koningin gildenexercitie
  1e pr.         99. Sint Aldegundis Buggenum                                                                                                  94,5%
  2e pr.         55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden: Marieke Lemmen                                                      93,83%
  470.  Mooiste koningspaar gildenexercitie
  1e pr.         55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden                                                                                     90%
  2e pr.         99. Sint Aldegundis Buggenum                                                                                                     89%
  480.  Beste marketentster gildenexercitie
  1e pr.         140. Sint-Laurentius Bocholt: Alice Geusens                                                                              86,17%
  490.  Mooiste hofdame gildenexercitie
  1e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille: Rita Leynen                                                                    91%
 
4. Jeugd Terrein Onderdelen
  502.  Beste bieleman jeugd
  1e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg: Ties Leunissen                                                                             61%
  503.  Beste bielemannengroep jeugd
  1e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                      94,67%
  592.  Beste marketentster jeugd
  1e pr.         124. Sint Michaël Doenrade: Evi Stassen                                                                                    97,5%
  593.  Beste marketentstergroep jeugd
  1e pr.         82. Sint Leendert Urmond                                                                                                          97,5%
  598.  Mooiste hofdamesgroep jeugd
  1e pr.         118. Prins Hendrik Sint Odiliënberg                                                                                          95,25%
5. Terrein Onderdelen
  500.  Beste bieleman
  1e pr.         82. Sint Leendert Urmond: Huub Paulissen                                                                               93,17%
  501.  Beste bielemannengroep
  1e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                             93%
  505.  Beste hospitaalsoldaat
  1e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg: Udo Tummers                                                                         91,25%
  510.  Beste sappeur
  1e pr.         1. Sint Lucia Horst: Marc Maas                                                                                                 90,83%
  511.  Beste sappeursgroep
  1e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                         95%
  520.  Beste soetelaarster
  1e pr.         69. Sint Petrus Kelpen-Oler: Yvonne Hulsers                                                                               82,5%
  521.  Beste soetelaarstersgroep
  1e pr.         51. Sint Antonius Stramproy                                                                                                    89,33%
  530.  Modelste generaal
  1e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg: Wim Hoenen                                                                               97%
  531.  Mooist geklede generaal
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem: Sevrien Scheeren                                                                                93,67%
  2e pr.         45. Sint Maternus Wijlre: Henk Boorn van den                                                                          92,33%
  541.  Mooiste keizer in uniform
  1e pr.         109. Sint Severinus Grathem: Dré Veugen                                                                                89,67%
  550.  Mooiste keizerin
  1e pr.         122. Sint Urbanus Montfort: Lilian Hawinkels                                                                            90,83%
  555.  Mooiste schutterskoningin
  1e pr.         68. Sint Andreas Melick: Sanne Leibbrand                                                                                  89,5%
  560.  Mooiste keizerspaar in jacquet
  1e pr.         74. Sint Sebastianus Mheer                                                                                                      89,17%
 
  565.  Mooiste keizerspaar in uniform
  1e pr.         43. Sint Catharina Stramproy                                                                                                   91,17%
  570.  Mooiste koning in jacquet
  1e pr.         102. Sint Mauritius Strucht: Jack Wintjens                                                                                  92,5%
  575.  Mooiste koning in uniform
  1e pr.         75. Sint Oda Boshoven: Dirk Moonen                                                                                       92,17%
  580.  Mooiste koningspaar in jacquet
  1e pr.         138. Sint Sebastiaan Schimmert                                                                                                 92,5%
  590.  Beste marketentster nieuwe exercitie
  1e pr.         121. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt: Jeanny Friedrichs - Savelkoul                                             90,67%
  591.  Beste marketentstergroep nieuwe exercitie
  1e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                             93%
  2e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            92,67%
  596.  Mooiste hofdamesgroep nieuwe exercitie ongewapend/gewapend
  1e pr.         1. Sint Lucia Horst                                                                                                                   89,33%
 
6. Exercitie Onderdelen
  600.  Oude exercitie - Serie C
  1e pr.         45. Sint Maternus Wijlre                                                                                                            80,3%
  601.  Beste commandant oude exercitie
  1e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                    81,38%
  602.  Beste linkerguide
  1e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                      85,5%
  603.  Beste rechterguide
  1e pr.         45. Sint Maternus Wijlre                                                                                                               85%
  610.  Nieuwe exercitie
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            91,47%
  611.  Beste commandant nieuwe exercitie
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                             92,5%
  640.  Spiesen exercitie
  1e pr.         20. Sint-Joris Kaulille                                                                                                                 85,5%
  641.  Beste commandant spiesen exercitie
  1e pr.         20. Sint-Joris Kaulille                                                                                                                 90,5%


7. Vendel Onderdelen
  710.  Brabants individueel vendelen klasse C
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer: Jasper Emonts                                                                                     73%
  715.  Brabants individueel vendelen klasse jeugd
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer: John Geraets                                                                                       75%
  720.  Brabants individueel vendelen vaandelklasse
  1e pr.         51. Sint Antonius Stramproy: Johan Meijssen                                                                            71,25%
  730.  Brabants vendelzwaaien in groep senioren
  1e pr.         43. Sint Catharina Stramproy                                                                                                   74,17%
  755.  Brechts individueel vendelen vaandelklasse
  1e pr.         20. Sint-Joris Kaulille: Roel Plessers                                                                                          69,64%


8. Muziek Onderdelen Korpsen
  800.  Marswedstrijden 1e-divisie, sectie A
  1e pr.         109. Sint Severinus Grathem                                                                                                        90%
  801.  Marswedstrijden 1e-divisie, sectie B
  1e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                         89,33%
  802.  Marswedstrijden 1e-divisie, sectie C
  1e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren                                                                                              83,5%
  805.  Beste tamboer-majoor 1e-divisie
  1e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade                                                                                                   87,6%
  2e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                             87%
  810.  Marswedstrijden 2e-divisie, sectie A
  1e pr.         19. Sint Sebastianus Heerlen                                                                                                        85%
  811.  Marswedstrijden 2e-divisie, sectie B
  1e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                            85,5%
  815.  Beste tamboer-majoor 2e-divisie
  1e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                            84,9%
  820.  Marswedstrijden 3e-divisie, sectie A
  1e pr.         131. Sint Jan Baexem                                                                                                                  80%
  821.  Marswedstrijden 3e-divisie, sectie B
  1e pr.         11. Sint Sebastianus Heel                                                                                                        85,17%
  822.  Marswedstrijden 3e-divisie, sectie C
  1e pr.         32. Sint Sebastianus Herkenbosch                                                                                            85,83%
  825.  Beste tamboer-majoor 3e-divisie
  1e pr. nl.    72. Sint Nicolaas Meijel                                                                                                              85,3%
  2e pr. nl.    32. Sint Sebastianus Herkenbosch                                                                                              85,3%
  830.  Marswedstrijden 4e-divisie, sectie A
  1e pr.         125. Sint Martinus Born                                                                                                                86%
  831.  Marswedstrijden 4e-divisie, sectie B
  1e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel                                                                                                         86,5%
 
835.  Beste tamboer-majoor 4e-divisie
  1e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel                                                                                                            90%
  2e pr.         125. Sint Martinus Born                                                                                                             88,8%
  840.  Marswedstrijden jeugd-divisie, sectie A
  1e pr.         26. Sint Jacobus Hunsel                                                                                                               80%
  845.  Beste tamboer-majoor jeugd-divisie
  1e pr.         26. Sint Jacobus Hunsel                                                                                                             81,4%
  861.  Concertwedstrijden 2e-divisie, sectie B
  1e pr.         84. Sint Sebastianus Mechelen                                                                                                 85,75%
  871.  Concertwedstrijden 3e-divisie, sectie B
  1e pr.         17. Sint Martinus Houthem                                                                                                           83%
  880.  Concertwedstrijden 4e-divisie, sectie A
  1e pr.         55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden                                                                                     82%
  890.  Concertwedstrijden jeugd-divisie, sectie A
  1e pr.         139. Sint Sebastianus Margraten                                                                                                   85%


9. Muziek Onderdelen Solisten
  900.  Solistenwedstrijden 1e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         42. St. George Simpelveld: Esther Scheren                                                                                 85,2%
  905.  Solistenwedstrijden 2e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         121. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt: Megan Meisen                                                                     80,4%
  910.  Solistenwedstrijden 3e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren: Roselien Craenen                                                                  85,5%
  915.  Solistenwedstrijden 4e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr. nl.    121. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt: Finn de Vos                                                                         80,6%
  2e pr. nl.    32. Sint Sebastianus Herkenbosch: Lindy Strik                                                                            80,6%
  920.  Solistenwedstrijden 5e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren: Shalina van der Biesen                                                           87,1%
  2e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade: Youri Nooijen                                                                             86,8%
  3e pr.         62. Sint Remigius Meerssen: Isa Hollands                                                                                   85,4%
  4e pr. nl.    87. Sint Gertrudis Amstenrade: Tuur Kan, van                                                                            85,3%
  5e pr. nl.    12. Sint Sebastianus Eys: Juliëtte Lahaije                                                                                   85,3%
  6e pr.         75. Sint Oda Boshoven: Lora Saelmans                                                                                         85%
  925.  Solistenwedstrijden jeugd-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         129. Sint Sebastianus Voerendaal: Daan Eussen                                                                         90,5%
  2e pr.         78. Wilhelmina Hingen: Lorena Iedema                                                                                      90,2%
  935.  Militaire Signalen afdeling A: Signaalhoorn in Bb
  1e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade: Tuur Kan, van                                                                          87,33%
  945.  Militaire Signalen afdeling A: Kleine trom
  1e pr.         22. Sint Martinus Vaesrade: Robin Verkissen                                                                              90,4%
  2e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade: Randy Joosten                                                                           89,2%
  950.  Solistenwedstrijden 1e-divisie slagwerk
  1e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade: Paul Roberts                                                                              85,2%
  955.  Solistenwedstrijden 2e-divisie slagwerk
  1e pr.         19. Sint Sebastianus Heerlen: Rick Camps                                                                                     83%
  960.  Solistenwedstrijden 3e-divisie slagwerk
  1e pr.         19. Sint Sebastianus Heerlen: Jorg Smit                                                                                     85,6%
  2e pr.         125. Sint Martinus Born: Stan Eberson                                                                                       85,4%
  965.  Solistenwedstrijden 4e-divisie slagwerk
  1e pr.         111. Sint Johannes & Clemens Merkelbeek: Dylano Driessens                                                        86%
  2e pr.         115. Sint Joseph Stein: Yoeri Schoens                                                                                        85,3%
  3e pr.         32. Sint Sebastianus Herkenbosch: Jon Schoemakers                                                                     85%
  970.  Solistenwedstrijden 5e-divisie slagwerk
  1e pr.         12. Sint Sebastianus Eys: Milan Verpoort                                                                                    85,8%
  2e pr. nl.    138. Sint Sebastiaan Schimmert: Ruben Provaas                                                                         85,7%
  3e pr. nl.    46. Sint Salvius Limbricht: Vik Lebens                                                                                        85,7%
  4e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren: Dylan Rütten                                                                         85,6%
  5e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel: Teun Kuijltjes                                                                                   85,4%
  6e pr.         111. Sint Johannes & Clemens Merkelbeek: Staf Pinckaers                                                          85,2%
  975.  Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk
  1e pr.         119. Sint Joseph Vijlen: Kiana Wezel, van                                                                                     86%
  2e pr.         119. Sint Joseph Vijlen: Lynn Coenen                                                                                         85,4%
  3e pr.         125. Sint Martinus Born: Ui Yoon Lee                                                                                         85,3%
  4e pr. nl.    105. Sint Petrus Roggel: Tuur Gommans                                                                                    85,2%
  5e pr. nl.    131. Sint Jan Baexem: Roy Moonen                                                                                           85,2%
  6e pr.         73. Sint Brigida Noorbeek: Bas Beusmans                                                                                     85%
  995.  Militaire Signalen afdeling B:  Kleine trom
            1e pr.   19. Sint Sebastianus Heerlen: Davy Colin