KINJER-OLS 2019: VOORLOPIGE DEELNEMERSLIJST

Hieronder volgt de lijst met voorlopig 22 deelnemers aan het Kinjer-OLS op dinsdag, 25 juni te Sevenum. De loting van de optochtvolgorde zal plaatsvinden op donderdag, 28 maart in Stapperij de Gaper te Sevenum. Inschrijven is nog mogelijk tot vrijdag, 8 februari. (klik op het onderlijnde tekstgedeelte).

Al het nieuws omtrent het Kinjer-OLS is verzameld op deze website onder menu-item 'Kinjer OLS'.


Wanneer er nog vragen zijn of u wenst meer informatie te ontvangen, neem dan gerust contact op met Frans Beckers of Carlijn Verhaag van de werkgroep Kinjer-OLS 2019. Hun gegevens worden onderaan in dit bericht vermeld.

 
  1. Helibel Lille (Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille)
  2. Sint Jozef Merkelbeek ( St.Johannes - St.Clemens Merkelbeek)                        
  3. BS Triangel Linne (Sint-Martinus Linne)
  4. De Kwir, Neer (St Sebastianus Neer en Busse Sjötte Neer)
  5. De Driehoek, Bocholt (Sint-Laurentius Bocholt)
  6. 3K, Kinrooi (Sint-Martinus Kinrooi)
  7. Sint Medardus Wessem (Sint-Joris Wessem)
  8. Passe Partout, Tegelen (Sint-Anthonius Tegelen)
  9. Hink Stap Sprong, Opoeteren (Sint-Dionysius Opoeteren)
  10. De Kingbeek Grevenbicht-Obbicht (Sint Willibrordus Obbicht en Eendracht en Heilig Kruis Grevenbicht)
  11. De Hovenier Montfort (Sint-Urbanus Montfort)
  12. De Zjwiek, Roggel (St. Petrus Roggel en St. Paulus Roggel)
  13. Hubertusschool Herten (Sint-Michaël Ool)
  14. De Vlieger, Kaulille (Sint-Joris Kaulille)
  15. De Draaiende Wieken, Posterholt (St.Mathias&Cornelius Posterholt)
  16. De Berensprong, Herkenbosch (Sint Sebastianus Herkenbosch)
  17. Bs Meander, Reuver (Sint-Barbara Reuver)
  18. De Wegwijzer, Hunsel (Sint-Jacobus Hunsel)
  19. Sint Dionysius, Schinnen (Sint-Sebastianus SChinnen en Sint-Martinus Vaesrade)
  20. De Kei, Beek (Sint-Catharina Beek)
  21. 't Spick, Beesel (Broederschap Sint-Gregorius en Sint-Sebastianus Beesel)
  22. De Kameleon en De Samensprong, Grubbenvorst (Sint-Jan Grubbenvorst)

Inschrijven is nog mogelijk tot vrijdag, 8 februari. (klik op het onderlijnde tekstgedeelte).

Op verzoek van de werkgroep Kinjer-OLS van het OLS 2019 te Sevenum kan u HIER de uitnodiging voor deelname aan het Kinjer-OLS terugvinden.

Vragen?
Frans Beckers
tel.: 00316-20688514
frans.beckers@ols2019.eu
Carlijn Verhaag
tel.: 00316-13627543
carlijn.verhaag@ols2019.eu