Optochtvolgorde Kinjer-OLS

Aan het Kinjer-OLS dat zal plaatsvinden op dinsdag, 26 juni 2018 nemen maar liefst 30 scholen deel waarvan sommigen in combinatie met elkaar.

Hierna volgt de optochtvolgorde van het Kinjer-OLS op dinsdag, 26 juni te Ophoven (Kinrooi) :

01. Sint-Jozef Merkelbeek, begeleiding door schutterij Sint-Johannes & Sint-Clemens Merkelbeek
02. De Kingbeek Obbicht- Grevenbicht, begeleiding door schutterij Sint-Willibrordus Obbicht, Heilig Kruis Grevenbicht & Eendracht - Grevenbicht
03. De Maaskei Ophoven, begeleiding door schutterij Sint-Servatius Raam
04. Scholen gemeente Beesel, begeleiding door schutterij Sint-Barbara Reuver
05. De Zjwiek Roggel, begeleiding door schutterij Sint-Paulus Roggel & Sint-Petrus Roggel
06. Triangel Linne, begeleiding door schutterij Sint-Martinus Linne
07. Hink Stap Sprong Opoeteren, begeleiding door schutterij Sint-Dionysius Opoeteren
08. 3K Kinrooi, begeleiding door schutterij Sint-Martinus Kinrooi
09. De Beresprong Herkenbosch, begeleiding door schutterij Sint-Sebastianus Herkenbosch
10. De Draaiende Wieken Posterholt, begeleiding door schutterij Sint-Mathias en Sint-Cornelius Posterholt
11. Hubertusschool Herten, begeleiding door schutterij Sint-Michael Ool
12. Vrije Basisschool As, begeleiding door schutterij Sint-Sebastiaan As
13. GO! basisschool Icarus Kinrooi, begeleiding door schutterij Sint-Lambertus Neeritter
14. Maria Goretti Sint Joost, begeleiding door schutterij Sint-Joris Sint Joost
15. De Wegwijzer Hunsel, begeleiding door schutterij Sint-Jacobus Hunsel
16. Sint-Dionysius Schinnen, begeleiding door schutterij Sint-Sebastianus Schinnen
17. Vrije Lagere School De Vlieger Kaulille, begeleiding door schutterij Sint-Joris Kaulille
18. Op de Slek, Slek-Echt, begeleiding door schutterij  Sint-Antonius Slek-Echt
19. De Kwir Neer, begeleiding door schutterij Sint-Sebastianus Neer & Bussen-schutten Neer
20. Vrije Basisschool De Bommesaar Geistingen-Kessenich, begeleiding door schutterij Sint-Martinus Kessenich
21. Vrije Basisschool De Wieken Molenbeersel, begeleiding door schutterij Sint-Hubertus Manestraat & Sint-Martinus Grootbeersel
22. Sint-Jozef Altweerterheide, begeleiding door schutterij Sint-Anthonius Altweert
23. Helibel Sint-Huibrechts-Lille, begeleiding door schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille
24. De Driehoek Bocholt, begeleiding door schutterij Sint-Laurentius Bocholt
25. De Hovenier Monfort, begeleiding door schutterij Sint-Urbanus Montfort

De basisscholen Bosdael (samen met Meander en Triolier), basisschool De Kingbeek , basisschool De Triolier (samen met Meander en Bosdael) , Vrije Basisschool De Bommesaar Kinrooi en de Vrije Basisschool De Driehoek zullen deelnemen gecombineerd met een andere school.