Prijzen en afhaling oorkondes, diploma's en zilveren schilden

Hierna volgen de winnaars van prijzen tijdens de optocht- en terreinwedstrijden die werden georganiseerd op het OLS te Sevenum op 7 juli 2019.
In dit bestand kunt u alle uitslagen terugvinden (let op: 132 pagina's).

De oorkondes voor koninginnen, diploma's voor solisten en korpsen en de zilveren schilden kunnen worden afgehaald op kavelzaterdag, 13 juli tussen 12u en 13u te Sevenum.

Deze uitslagen zijn tot 1 augustus 2019 onder voorbehoud.
Per 1 augustus worden deze definitief.


Opmerkingen kan u tot 1 augustus 2019 richten aan wedstrijdcom@olsfederatie.com.


1. Optocht Onderdelen
  1.  Beste bordjesdrager oude exercitie
  1e pr.         117. t Zandakker Gilde Sint Jan Venray                                                                                      92,5%
  2e pr.         42. St. George Simpelveld                                                                                                        92,17%
  3e pr.         139. Sint Sebastianus Margraten                                                                                              91,83%
  4e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg                                                                                                  91,5%
  5e pr.         129. Sint Sebastianus Voerendaal                                                                                             91,33%
  6e pr. nl.    87. Sint Gertrudis Amstenrade                                                                                                 91,17%
  5.  Beste commandant oude exercitie
  1e pr.         45. Sint Maternus Wijlre                                                                                                            87,5%
  2e pr. nl.    22. Sint Martinus Vaesrade                                                                                                           87%
  3e pr. nl.    93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                         87%
  10.  Beste defilé oude exercitie
  1e pr.         139. Sint Sebastianus Margraten                                                                                                   90%
  2e pr.         119. Sint Joseph Vijlen                                                                                                            89,25%
  3e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg                                                                                                    89%
  15.  Beste houding optocht oude exercitie
  1e pr.         45. Sint Maternus Wijlre                                                                                                          94,25%
  2e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                    92,25%
  3e pr.         27. Sint Paulus Epen                                                                                                                    92%
  20.  Beste tambour-majoor oude exercitie
  1e pr.         102. Sint Mauritius Strucht                                                                                                       95,83%
  2e pr. nl.    74. Sint Sebastianus Mheer                                                                                                      94,33%
  3e pr. nl.    87. Sint Gertrudis Amstenrade                                                                                                 94,33%
  25.  Beste vaandeldrager oude exercitie
  1e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg                                                                                                92,25%
  2e pr. nl.    12. Sint Sebastianus Eys                                                                                                              92%
  3e pr. nl.    87. Sint Gertrudis Amstenrade                                                                                                      92%
  30.  Mooiste geheel oude exercitie
  1e pr.         139. Sint Sebastianus Margraten                                                                                                   94%
  2e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg                                                                                                93,67%
  3e pr.         142. Sint Hubertus Schaesberg                                                                                                92,83%
  101.  Beste bordjesdrager nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                          93,67%
  2e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                                93%
  3e pr. nl.    95. Stadsschutter. Sint Rosa Sittard                                                                                          92,17%
  4e pr. nl.    94. Sint Petrus & Paulus Susteren                                                                                            92,17%
  5e pr.         56. Sint Willibrordus Obbicht                                                                                                      91,5%
  6e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                         91,33%
  105.  Beste commandant nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                                95%
  2e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren                                                                                                 94%
  3e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                          93,75%
  110.  Beste defilé nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            98,75%
  2e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                      96,75%
  3e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                               96%
  115.  Beste houding optocht nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            92,25%
  2e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                          92%
  3e pr. nl.    121. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt                                                                                          90,75%
  120.  Beste tambour-majoor nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                          94,67%
  2e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                      93,83%
  3e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                             93,5%
  125.  Beste vaandeldrager nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                             93,5%
  2e pr.         32. Sint Sebastianus Herkenbosch                                                                                                93%
  3e pr. nl.    67. Sint Joseph Buchten                                                                                                          91,75%
  130.  Mooiste geheel nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            95,67%
  2e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                               95%
  3e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                      94,67%
  201.  Beste bordjesdrager nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                        92,83%
  2e pr.         31. Sint Leonardus Panningen-Egchel                                                                                       90,83%
  3e pr.         131. Sint Jan Baexem                                                                                                              90,33%
  4e pr.         109. Sint Severinus Grathem                                                                                                    90,17%
  5e pr. nl.    97. Ons Genoegen Siebengewald                                                                                             89,83%
  6e pr. nl.    105. Sint Petrus Roggel                                                                                                           89,83%
  205.  Beste commandant nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                             92%
  2e pr.         133. Sint Mathias & Cornelius Posterholt                                                                                   89,75%
  3e pr. nl.    85. Sint Sebastianus Ell                                                                                                            88,75%
  210.  Beste defilé nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                             95%
  2e pr. nl.    109. Sint Severinus Grathem                                                                                                    92,75%
  3e pr. nl.    126. Sint Sebastianus Laar                                                                                                       92,75%
  215.  Beste houding optocht nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         109. Sint Severinus Grathem                                                                                                     92,5%
  2e pr.         30. Sint Nicolaas Heythuysen                                                                                                        90%
  3e pr.         105. Sint Petrus Roggel                                                                                                           88,25%
  220.  Beste tambour-majoor nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel                                                                                                        95,33%
  2e pr.         86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                          94,5%
  3e pr.         11. Sint Sebastianus Heel                                                                                                             92%
  225.  Beste vaandeldrager nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         30. Sint Nicolaas Heythuysen                                                                                                     91,5%
  2e pr. nl.    26. Sint Jacobus Hunsel                                                                                                           91,25%
  3e pr. nl.    86. Sint Sebastianus Neer                                                                                                        91,25%
  230.  Mooiste geheel nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         128. Sint Michaël & Sint Ansfried Thorn                                                                                        90%
  2e pr.         133. Sint Mathias & Cornelius Posterholt                                                                                       89%
  3e pr. nl.    134. Sint Lucie Nederweert-Eind                                                                                              88,33%
  301.  Beste bordjesdrager Belgische exercitie
  1e pr.         6. Sint-Elisabeth Stokkem                                                                                                        92,17%
  2e pr.         137. Sint-Martinus Niel-bij-As                                                                                                     90,5%
  3e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                 90,33%
  4e pr.         141. Sint-Lambertus Molenbeersel                                                                                            89,67%
  5e pr.         107. Sint-Laurentius Meeswijk                                                                                                  88,17%
  305.  Beste commandant Belgische exercitie
  1e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                 85,75%
  2e pr.         70. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem                                                                                   85,5%
  310.  Beste defilé Belgische exercitie
  1e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                     88%
  2e pr.         137. Sint-Martinus Niel-bij-As                                                                                                   87,25%
  315.  Beste houding optocht Belgische exercitie
  1e pr. nl.    70. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem                                                                                 82,25%
  2e pr. nl.    47. Sint-Servatius Raam                                                                                                          82,25%
  320.  Beste tambour-majoor Belgische exercitie
  1e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                 79,33%
  2e pr.         70. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem                                                                                     79%
  325.  Beste vaandeldrager Belgische exercitie
  1e pr.         6. Sint-Elisabeth Stokkem                                                                                                        82,25%
  2e pr.         110. Sint-Amandus Opglabbeek                                                                                               80,25%
  330.  Mooiste geheel Belgische exercitie
  1e pr.         137. Sint-Martinus Niel-bij-As                                                                                                   88,17%
  2e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat                                                                                                 85,17%
  401.  Beste bordjesdrager gildenexercitie
  1e pr. nl.    99. Sint Aldegundis Buggenum                                                                                                     93%
  2e pr. nl.    76. Sint Sebastianus Beegden                                                                                                       93%
  3e pr.         23. Sint-Dionysius Opoeteren                                                                                                     92,5%
  4e pr.         135. Sint Georgius & Sint. Sebastianus Beesel                                                                           92,33%
  5e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille                                                                                   91,67%
  6e pr.         55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden                                                                                 91,33%
   405.  Beste commandant gildenexercitie
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                        88,75%
  2e pr. nl.    55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden                                                                                 87,75%
  3e pr. nl.    135. Sint Georgius & Sint. Sebastianus Beesel                                                                           87,75%
  410.  Beste defilé gildenexercitie
  1e pr.         23. Sint-Dionysius Opoeteren                                                                                                     93,5%
  2e pr.         49. Gilde Wieërter Stadsschötte Sint-Catharina                                                                          91,75%
  3e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                          91,5%
  415.  Beste houding optocht gildenexercitie
  1e pr.         23. Sint-Dionysius Opoeteren                                                                                                   87,75%
  2e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille                                                                                   86,25%
  3e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                          85,5%
  420.  Beste tambour-majoor gildenexercitie
  1e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille                                                                                   92,17%
  2e pr.         23. Sint-Dionysius Opoeteren                                                                                                     91,5%
  3e pr.         20. Sint-Joris Kaulille                                                                                                               91,33%
  425.  Beste vaandeldrager gildenexercitie
  1e pr. nl.    48. Bussen Schutten Neer                                                                                                          91,5%
  2e pr. nl.    54. Sint Rochus Stevensweert                                                                                                    91,5%
  3e pr. nl.    10. Nachtwachtgilde Berg en Terblijt                                                                                          90,5%
  430.  Mooiste geheel gildenexercitie
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                        93,17%
  2e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille                                                                                   92,33%
  3e pr.         13. Sint Urbanus Belfeld                                                                                                          90,83%
  494.  Beste majorettes
  1e pr.         134. Sint Lucie Nederweert-Eind                                                                                                86,8%
  495.  Beste standaardruiter
  1e pr.         49. Gilde Wieërter Stadsschötte Sint-Catharina                                                                           81,5%
  496.  Esprit
  1e pr.         109. Sint Severinus Grathem                                                                                                    91,88%
  497.  Brabants vendelen in optocht
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer                                                                                                        80,25%
  2e pr.         92. Sint Nicolaas & Sint Antonius Budel                                                                                         80%
  498.  Brechts vendelen in optocht
  1e pr.         20. Sint-Joris Kaulille                                                                                                               73,75%


2. Terrein Onderdelen
  51.  Beste marketentstergroep oude exercitie
  1e pr.         84. Sint Sebastianus Mechelen                                                                                                      90%
  2e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                    89,83%
  3e pr.         38. HH. Marcellinus en Petrus Geleen                                                                                       88,83%
  60.  Mooiste koningin oude exercitie
  1e pr.         132. Jonge en Oude Nobele Valkenburg                                                                                     97,5%
  2e pr.         129. Sint Sebastianus Voerendaal: Fenna Merk                                                                         96,17%
  3e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek: Lilian van der Zee                                                                            96%
  70.  Mooiste koningspaar oude exercitie
  1e pr.         132. Jonge en Oude Nobele Valkenburg                                                                                     91,5%
  2e pr.         129. Sint Sebastianus Voerendaal                                                                                             90,17%
  3e pr.         136. Sint Laurentius Spaubeek                                                                                                 88,67%
  160.  Mooiste koningin nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         138. Sint Sebastiaan Schimmert: Mirja Bruls                                                                             89,17%
  2e pr.         100. Sint Antonius Slek: Agnes Meerten                                                                                    88,17%
  3e pr.         24. Sint Lambertus Broeksittard: Henriëtte Blokpoel-Matthijssen                                                87,67%
  170.  Mooiste koningspaar nieuwe exercitie gewapend
  1e pr.         124. Sint Michaël Doenrade                                                                                                          98%
  2e pr.         56. Sint Willibrordus Obbicht                                                                                                    94,83%
  3e pr.         116. Sint Joseph Sweijkhuizen                                                                                                 93,17%
  260.  Mooiste koningin nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         126. Sint Sebastianus Laar: Simone Janssen                                                                                  91%
  2e pr.         26. Sint Jacobus Hunsel: Marielle Geelen-Coolen                                                                       90,17%
  3e pr.         86. Sint Sebastianus Neer: Jolanda Stemkens-Lempens                                                             89,83%
  270.  Mooiste koningspaar nieuwe exercitie ongewapend
  1e pr.         128. Sint Michaël & Sint Ansfried Thorn                                                                                    90,33%
  2e pr.         126. Sint Sebastianus Laar                                                                                                       90,17%
  3e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel                                                                                                        88,67%
  360.  Mooiste koningin Belgische exercitie
  1e pr.         107. Sint-Laurentius Meeswijk: Brenda Zengers                                                                        93,67%
  370.  Mooiste koningspaar Belgische exercitie
  1e pr.         47. Sint-Servatius Raam                                                                                                          87,33%
  380.  Beste marketentster Belgische exercitie
  1e pr.         107. Sint-Laurentius Meeswijk: Bernadette Van Roosbroeck                                                       84,67%
  381.  Beste marketentstergroep Belgische exercitie
  1e pr.         6. Sint-Elisabeth Stokkem                                                                                                          84,5%
  390.  Mooiste hofdame Belgische exercitie
  1e pr.         101. Sint-Hubertus Manestraat: Marie-josée Neyens                                                                  91,33%
  391.  Mooiste hofdamesgroep Belgische exercitie
  1e pr.         70. Sint-Monulphus & Gondulphus Rotem                                                                                 91,17%
  450.  Mooiste keizer in gildekleding
  1e pr.         140. Sint-Laurentius Bocholt: Henri Kuppens                                                                             91,83%
  460.  Mooiste koning in gildekleding
  1e pr.         49. Gilde Wieërter Stadsschötte Sint-Catharina: Bert Menzink                                                         91%
  465.  Mooiste koningin gildenexercitie
  1e pr.         99. Sint Aldegundis Buggenum                                                                                                  94,5%
  2e pr.         55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden: Marieke Lemmen                                                      93,83%
  470.  Mooiste koningspaar gildenexercitie
  1e pr.         55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden                                                                                     90%
  2e pr.         99. Sint Aldegundis Buggenum                                                                                                     89%
  480.  Beste marketentster gildenexercitie
  1e pr.         140. Sint-Laurentius Bocholt: Alice Geusens                                                                              86,17%
  490.  Mooiste hofdame gildenexercitie
  1e pr.         39. Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille:  Martha Heynickx                                                       91%
 
4. Jeugd Terrein Onderdelen
  502.  Beste bieleman jeugd
  1e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg: Ties Leunissen                                                                             61%
  503.  Beste bielemannengroep jeugd
  1e pr.         122. Sint Urbanus Montfort                                                                                                      94,67%
  592.  Beste marketentster jeugd
  1e pr.         124. Sint Michaël Doenrade: Evi Stassen                                                                                    97,5%
  593.  Beste marketentstergroep jeugd
  1e pr.         82. Sint Leendert Urmond                                                                                                          97,5%
  598.  Mooiste hofdamesgroep jeugd
  1e pr.         118. Prins Hendrik Sint Odiliënberg                                                                                          95,25%
5. Terrein Onderdelen
  500.  Beste bieleman
  1e pr.         82. Sint Leendert Urmond: Huub Paulissen                                                                               93,17%
  501.  Beste bielemannengroep
  1e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                             93%
  505.  Beste hospitaalsoldaat
  1e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg: Udo Tummers                                                                         91,25%
  510.  Beste sappeur
  1e pr.         1. Sint Lucia Horst: Marc Maas                                                                                                 90,83%
  511.  Beste sappeursgroep
  1e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                         95%
  520.  Beste soetelaarster
  1e pr.         69. Sint Petrus Kelpen-Oler: Yvonne Hulsers                                                                               82,5%
  521.  Beste soetelaarstersgroep
  1e pr.         51. Sint Antonius Stramproy                                                                                                    89,33%
  530.  Modelste generaal
  1e pr.         103. Sint Hubertus Ubachsberg: Wim Hoenen                                                                               97%
  531.  Mooist geklede generaal
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem: Sevrien Scheeren                                                                                93,67%
  2e pr.         45. Sint Maternus Wijlre: Henk Boorn van den                                                                          92,33%
  541.  Mooiste keizer in uniform
  1e pr.         109. Sint Severinus Grathem: Dré Veugen                                                                                89,67%
  550.  Mooiste keizerin
  1e pr.         122. Sint Urbanus Montfort: Lilian Hawinkels                                                                            90,83%
  2e pr.         67. Sint Joseph Buchten: Mirna Porteners                                                                                90,83%
  555.  Mooiste schutterskoningin
  1e pr.         68. Sint Andreas Melick: Sanne Leibbrand                                                                                  89,5%
  560.  Mooiste keizerspaar in jacquet
  1e pr.         74. Sint Sebastianus Mheer                                                                                                      89,17% 
  565.  Mooiste keizerspaar in uniform
  1e pr.         43. Sint Catharina Stramproy                                                                                                   91,17%
  570.  Mooiste koning in jacquet
  1e pr.         102. Sint Mauritius Strucht: Jack Wintjens                                                                                  92,5%
  575.  Mooiste koning in uniform
  1e pr.         75. Sint Oda Boshoven: Dirk Moonen                                                                                       92,17%
  580.  Mooiste koningspaar in jacquet
  1e pr.         138. Sint Sebastiaan Schimmert                                                                                                 92,5%
  590.  Beste marketentster nieuwe exercitie
  1e pr.         121. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt: Jeanny Friedrichs - Savelkoul                                             90,67%
  591.  Beste marketentstergroep nieuwe exercitie
  1e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                             93%
  2e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            92,67%
  3e pr.         128. Sint Michael & Sint Ansfried Thorn                                                                                   91,5%
  596.  Mooiste hofdamesgroep nieuwe exercitie ongewapend/gewapend
  1e pr.         1. Sint Lucia Horst                                                                                                                   89,33%
 
6. Exercitie Onderdelen
  600.  Oude exercitie - Serie C
  1e pr.         45. Sint Maternus Wijlre                                                                                                            80,3%
  601.  Beste commandant oude exercitie
  1e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                    81,38%
  602.  Beste linkerguide
  1e pr.         93. Sint Lambertus Oirsbeek                                                                                                      85,5%
  603.  Beste rechterguide
  1e pr.         45. Sint Maternus Wijlre                                                                                                               85%
  610.  Nieuwe exercitie
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                            91,47%
  611.  Beste commandant nieuwe exercitie
  1e pr.         112. Sint Joris Wessem                                                                                                             92,5%
  640.  Spiesen exercitie
  1e pr.         20. Sint-Joris Kaulille                                                                                                                 85,5%
  641.  Beste commandant spiesen exercitie
  1e pr.         20. Sint-Joris Kaulille                                                                                                                 90,5%


7. Vendel Onderdelen
  710.  Brabants individueel vendelen klasse C
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer: Jasper Emonts                                                                                     73%
  715.  Brabants individueel vendelen klasse jeugd
  1e pr.         48. Bussen Schutten Neer: John Geraets                                                                                       75%
  720.  Brabants individueel vendelen vaandelklasse
  1e pr.         51. Sint Antonius Stramproy: Johan Meijssen                                                                            71,25%
  730.  Brabants vendelzwaaien in groep senioren
  1e pr.         43. Sint Catharina Stramproy                                                                                                   74,17%
  755.  Brechts individueel vendelen vaandelklasse
  1e pr.         20. Sint-Joris Kaulille: Roel Plessers                                                                                          69,64%


8. Muziek Onderdelen Korpsen
  800.  Marswedstrijden 1e-divisie, sectie A
  1e pr.         109. Sint Severinus Grathem                                                                                                        90%
  801.  Marswedstrijden 1e-divisie, sectie B
  1e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                         89,33%
  802.  Marswedstrijden 1e-divisie, sectie C
  1e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren                                                                                              83,5%
  805.  Beste tamboer-majoor 1e-divisie
  1e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade                                                                                                   87,6%
  2e pr.         46. Sint Salvius Limbricht                                                                                                             87%
  810.  Marswedstrijden 2e-divisie, sectie A
  1e pr.         19. Sint Sebastianus Heerlen                                                                                                        85%
  811.  Marswedstrijden 2e-divisie, sectie B
  1e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                            85,5%
  815.  Beste tamboer-majoor 2e-divisie
  1e pr.         67. Sint Joseph Buchten                                                                                                            84,9%
  820.  Marswedstrijden 3e-divisie, sectie A
  1e pr.         131. Sint Jan Baexem                                                                                                                  80%
  821.  Marswedstrijden 3e-divisie, sectie B
  1e pr.         11. Sint Sebastianus Heel                                                                                                        85,17%
  822.  Marswedstrijden 3e-divisie, sectie C
  1e pr.         32. Sint Sebastianus Herkenbosch                                                                                            85,83%
  825.  Beste tamboer-majoor 3e-divisie
  1e pr. nl.    72. Sint Nicolaas Meijel                                                                                                              85,3%
  2e pr. nl.    32. Sint Sebastianus Herkenbosch                                                                                              85,3%
  830.  Marswedstrijden 4e-divisie, sectie A
  1e pr.         125. Sint Martinus Born                                                                                                                86%
  831.  Marswedstrijden 4e-divisie, sectie B
  1e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel                                                                                                         86,5% 
  835.  Beste tamboer-majoor 4e-divisie
  1e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel                                                                                                            90%
  2e pr.         125. Sint Martinus Born                                                                                                             88,8%
  840.  Marswedstrijden jeugd-divisie, sectie A
  1e pr.         26. Sint Jacobus Hunsel                                                                                                               80%
  845.  Beste tamboer-majoor jeugd-divisie
  1e pr.         26. Sint Jacobus Hunsel                                                                                                             81,4%
  861.  Concertwedstrijden 2e-divisie, sectie B
  1e pr.         84. Sint Sebastianus Mechelen                                                                                                 85,75%
  871.  Concertwedstrijden 3e-divisie, sectie B
  1e pr.         17. Sint Martinus Houthem                                                                                                           83%
  880.  Concertwedstrijden 4e-divisie, sectie A
  1e pr.         55. Schuttersgilde Sint Lambertus Helden                                                                                     82%
  890.  Concertwedstrijden jeugd-divisie, sectie A
  1e pr.         139. Sint Sebastianus Margraten                                                                                                   85%


9. Muziek Onderdelen Solisten
  900.  Solistenwedstrijden 1e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         42. St. George Simpelveld: Esther Scheren                                                                                 85,2%
  905.  Solistenwedstrijden 2e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         121. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt: Megan Meisen                                                                     80,4%
  910.  Solistenwedstrijden 3e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren: Roselien Craenen                                                                  85,5%
  915.  Solistenwedstrijden 4e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr. nl.    121. Schutterij Sint Jan Nieuwstadt: Finn de Vos                                                                         80,6%
  2e pr. nl.    32. Sint Sebastianus Herkenbosch: Lindy Strik                                                                            80,6%
  920.  Solistenwedstrijden 5e-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren: Shalina van der Biesen                                                           87,1%
  2e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade: Youri Nooijen                                                                             86,8%
  3e pr.         62. Sint Remigius Meerssen: Isa Hollands                                                                                   85,4%
  4e pr. nl.    87. Sint Gertrudis Amstenrade: Tuur Kan, van                                                                            85,3%
  5e pr. nl.    12. Sint Sebastianus Eys: Juliëtte Lahaije                                                                                   85,3%
  6e pr.         75. Sint Oda Boshoven: Lora Saelmans                                                                                         85%
  925.  Solistenwedstrijden jeugd-divisie blaasinstrumenten
  1e pr.         129. Sint Sebastianus Voerendaal: Daan Eussen                                                                         90,5%
  2e pr.         78. Wilhelmina Hingen: Lorena Iedema                                                                                      90,2%
  935.  Militaire Signalen afdeling A: Signaalhoorn in Bb
  1e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade: Tuur Kan, van                                                                          87,33%
  945.  Militaire Signalen afdeling A: Kleine trom
  1e pr.         22. Sint Martinus Vaesrade: Robin Verkissen                                                                              90,4%
  2e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade: Randy Joosten                                                                           89,2%
  950.  Solistenwedstrijden 1e-divisie slagwerk
  1e pr.         87. Sint Gertrudis Amstenrade: Paul Roberts                                                                              85,2%
  955.  Solistenwedstrijden 2e-divisie slagwerk
  1e pr.         19. Sint Sebastianus Heerlen: Rick Camps                                                                                     83%
  960.  Solistenwedstrijden 3e-divisie slagwerk
  1e pr.         19. Sint Sebastianus Heerlen: Jorg Smit                                                                                     85,6%
  2e pr.         125. Sint Martinus Born: Stan Eberson                                                                                       85,4%
  965.  Solistenwedstrijden 4e-divisie slagwerk
  1e pr.         111. Sint Johannes & Clemens Merkelbeek: Dylano Driessens                                                        86%
  2e pr.         115. Sint Joseph Stein: Yoeri Schoens                                                                                        85,3%
  3e pr.         32. Sint Sebastianus Herkenbosch: Jon Schoemakers                                                                     85%
  4e pr.         102. Sint Mauritius Strucht: Sydney Willems                                                                                  84,9%
  970.  Solistenwedstrijden 5e-divisie slagwerk
  1e pr.         12. Sint Sebastianus Eys: Milan Verpoort                                                                                    85,8%
  2e pr. nl.    138. Sint Sebastiaan Schimmert: Ruben Provaas                                                                         85,7%
  3e pr. nl.    46. Sint Salvius Limbricht: Vik Lebens                                                                                        85,7%
  4e pr.         94. Sint Petrus & Paulus Susteren: Dylan Rütten                                                                         85,6%
  5e pr.         36. Sint Urbanus Maasniel: Teun Kuijltjes                                                                                   85,4%
  6e pr.         111. Sint Johannes & Clemens Merkelbeek: Staf Pinckaers                                                          85,2%
  975.  Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk
  1e pr.         119. Sint Joseph Vijlen: Kiana Wezel, van                                                                                     86%
  2e pr.         119. Sint Joseph Vijlen: Lynn Coenen                                                                                         85,4%
  3e pr.         125. Sint Martinus Born: Ui Yoon Lee                                                                                         85,3%
  4e pr. nl.    105. Sint Petrus Roggel: Tuur Gommans                                                                                    85,2%
  5e pr. nl.    131. Sint Jan Baexem: Roy Moonen                                                                                           85,2%
  6e pr.         73. Sint Brigida Noorbeek: Bas Beusmans                                                                                     85%
  995.  Militaire Signalen afdeling B:  Kleine trom
  1e pr.   19. Sint Sebastianus Heerlen: Davy Colin